Fuvarszervező (Újlengyel)

Profilkép

Az Inter-VM Trans Kft. export-import fuvarszervező pozícióba, munkatársat keres

Amit cégünkről tudni érdemes:

Az Inter-VM Trans Kft. 24 éves tapasztalattal rendelkező magyar tulajdonban álló logisztikai szolgáltató. Dinamikusan fejlődő vállalkozásunk három telephelyén több mint 350 alkalmazottat foglalkoztat. Fő profilunk a nemzetközi közúti árufuvarozás és dolgozói személyszállítás. Cégünk partnereinek magas színvonalú kiszolgálása érdekében – fuvarszervezési területen tapasztalattal rendelkező – ambiciózus fuvarszervező munkatársat keres. Amennyiben szereti a kihívásokat, szeretne egy dinamikus csapatban dolgozni, jelentkezzen!

Új munkatársunk feladatai:

  • Nemzetközi és belföldi fuvarok szervezése
  • Árajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás ügyfeleinkkel
  • Gépkocsivezetők irányítása 561/2006/EK figyelembe vételével
  • A rendelkezésre álló fuvarkapacitás optimális kihasználása
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Időszaki jelentés a vezetőség felé

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér és teljesítmény arányos jutalék
  • Céges telefon, laptop
  • Rendszeres továbbképzések
  • Barátságos, fiatalos légkör
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Támogató vezetőség

Amit elvárunk:

  • Fuvarszervezési területen szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Pro-aktív hozzáállás
  • Ügyfél-orientált látásmód
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Kiváló kommunikációs készség
  • MS Office csomag magas szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés

Ami előnyt jelent:

  • Meglévő ügyfélkör
  • Német vagy francia nyelvismeret
  • Felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye:

  • Újlengyel

Magyar nyelvű, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát, nettó fizetési igény megjelölésével, az allas@intervm.hu e-mail címre várjuk, VAGY Jelentkezzen online itt, önéletrajzát itt is feltöltheti a videó alatt található űrlap segítségével!

Munkatársunk megkeresi Önt!

Név (kötelező)

Email cím (kötelező)

Telefonszám (kötelező)

Önéletrajz feltöltése(kötelező)